devin_allen
Recent Ratings
Check out devin_allen's...
88 50% | They Live by Night (1948) - Rated 09 Nov 2017 |
95 90% | Song to Song (2017) - Rated 09 Nov 2017 |
100 99% | Late Spring (1949) - Rated 09 Nov 2017 |
92 77% | Rat Film (2016) - Rated 02 Nov 2017 |
90 65% | The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 02 Nov 2017 |
85 40% | Blade Runner 2049 (2017) - Rated 20 Oct 2017 |
75 24% | Gone Girl (2014) - Rated 28 Sep 2017 |
68 18% | Doctor Strange (2016) - Rated 28 Sep 2017 |
60 16% | V for Vendetta (2006) - Rated 28 Sep 2017 |
68 18% | Kick-Ass 2 (2013) - Rated 28 Sep 2017 |