devilswork

devilswork
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2012

more Recent Ratings

60 15% Return of the Living Dead III (1993) - Rated 13 Aug 2012
86 91% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 13 Aug 2012
78 73% Blue Velvet (1986) - Rated 13 Aug 2012
70 29% Alice in Wonderland (2010) - Rated 13 Aug 2012
76 67% 28 Days Later (2002) - Rated 13 Aug 2012
80 81% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 13 Aug 2012
77 70% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 13 Aug 2012
67 23% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 13 Aug 2012
80 81% South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Rated 13 Aug 2012
73 40% Tropic Thunder (2008) - Rated 13 Aug 2012