delgado
Bio: zzz....
Recent Ratings
Check out delgado's...
77 71% | Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 09 Aug 2021 |
75 67% | Lo and Behold, Reveries of the Connected World (2016) - Rated 09 Aug 2021 |
70 56% | Mandy (2018) - Rated 09 Aug 2021 |
70 56% | Juste la fin du monde (2016) - Rated 09 Aug 2021 |
70 56% | Dunkirk (2017) - Rated 09 Aug 2021 |
40 13% | Jack Reacher (2012) - Rated 09 Aug 2021 |
65 44% | Deadpool 2 (2018) - Rated 09 Aug 2021 |
70 56% | Sicario: Day of the Soldado (2018) - Rated 09 Aug 2021 |
80 78% | Detroit (2017) - Rated 09 Aug 2021 |
80 78% | Pig (2021) - Rated 09 Aug 2021 |