davidyashin
Recent Ratings
Check out davidyashin's...
70 26% | O-bi, O-ba - Koniec cywilizacji (1985) - Rated 07 Jun 2020 |
80 43% | Anon (2018) - Rated 17 Apr 2020 |
85 66% | Ghost in the Shell (2017) - Rated 17 Apr 2020 |
80 43% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Rated 21 Apr 2018 |
65 17% | Doctor Strange (2016) - Rated 12 Mar 2017 |
50 8% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 12 Mar 2017 |
83 54% | The Matrix (1999) - Rated 12 Mar 2017 |
80 43% | The Lego Batman Movie (2017) - Rated 12 Mar 2017 |
83 54% | Fifteen Million Merits (2011) - Rated 12 Jan 2017 |
83 54% | The Entire History of You (2011) - Rated 12 Jan 2017 |