DaveImboden

daveimboden
Film Freak - 657 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2012
Location: Frederick, MD, USA
Bio: Watching Shaft, clocking math

more Recent Ratings

25% Splice (2010) - Rated 30 Dec 2015
25% Batman Returns (1992) - Rated 30 Dec 2015
7% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 19 Aug 2015
88% Black Dynamite (2009) - Rated 19 Aug 2015
57% 36th Chamber of Shaolin (1978) - Rated 19 Aug 2015
7% Open Water (2003) - Rated 19 Aug 2015
57% Cast Away (2000) - Rated 19 Aug 2015
88% Before Midnight (2013) - Rated 19 Aug 2015
88% I Saw the Devil (2010) - Rated 19 Aug 2015
88% Four Lions (2010) - Rated 19 Aug 2015