DangerousSun

dangeroussun
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2011

more Recent Ratings

Check out DangerousSun's...

93 64% The Mule (2018) - Rated 31 Oct 2021
93 64% Top Gun (1986) - Rated 31 Oct 2021
94 74% Men in Black II (2002) - Rated 31 Oct 2021
91 37% 1984 (1984) - Rated 31 Oct 2021
92 48% The Hunt for Red October (1990) - Rated 31 Oct 2021
90 25% Clear and Present Danger (1994) - Rated 31 Oct 2021
92 48% Body of Lies (2008) - Rated 31 Oct 2021
93 64% Argo (2012) - Rated 31 Oct 2021
94 74% Heat (1995) - Rated 31 Oct 2021
93 64% Spy Game (2001) - Rated 31 Oct 2021