damfino

damfino
Movie Buff - 415 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

62 46% Hog Wild (1930) - Rated 27 May 2018
65 52% Lucky Star (1929) - Rated 05 Feb 2018
50 25% Dr. Jack (1922) - Rated 30 Nov 2017
77 91% Never Weaken (1921) - Rated 08 Nov 2017
76 88% Liberty (1929) - Rated 21 Sep 2017
71 71% The Cocoanuts (1929) - Rated 21 Sep 2017
50 25% Big Business (1929) - Rated 06 Sep 2017
70 66% Spite Marriage (1929) - Rated 27 Aug 2017
54 32% A Woman of Affairs (1928) - Rated 23 Aug 2017
57 37% Joyless Street (1925) - Rated 22 Aug 2017