dadadude

dadadude
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2009
Location: Melbourne, Victoria, Australia

more Recent Ratings

Check out dadadude's...

88 64% Delicatessen (1991) - Rated 01 May 2009
100 85% Amélie (2001) - Rated 01 May 2009
75 40% Ensemble, c'est tout (2007) - Rated 01 May 2009
80 52% Dirty Pretty Things (2002) - Rated 01 May 2009
75 40% High Fidelity (2000) - Rated 01 May 2009
86 59% A Very Long Engagement (2004) - Rated 24 Apr 2009
65 30% Russian Dolls (2005) - Rated 24 Apr 2009
100 85% Priceless (2008) - Rated 24 Apr 2009
100 85% The Unbelievable Truth (1989) - Rated 24 Apr 2009
100 85% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 24 Apr 2009