cybertaur1
Recent Ratings
Check out cybertaur1's...
90 91% | Wedding Crashers (2005) - Rated 14 Aug 2007
"I thought this movie was hysterical. That could be because I'm an immature teenaged boy, though. Meh."
|
20 2% | Sky High (2005) - Rated 14 Aug 2007
"Sorry, Disney, but I couldn't let you get away with this."
|
90 91% | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 14 Aug 2007
"This isn't a comedy... but it was an excellent, crazy movie."
|
85 58% | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 14 Aug 2007
"Amusing."
|
75 23% | The Sixth Sense (1999) - Rated 14 Aug 2007 |
85 58% | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Johnny Depp is so hot right now."
|
60 14% | Osmosis Jones (2001) - Rated 14 Aug 2007
"This was, to be honest, pretty bad. Sorry, Osmosis."
|
85 58% | Old School (2003) - Rated 14 Aug 2007
"Definitely not bad... but it also is firmly in the middle of its genre."
|
80 32% | The Notebook (2004) - Rated 14 Aug 2007
"Pretty good, for a romance movie. Tear-jerker."
|
85 58% | The Matrix Reloaded (2003) - Rated 14 Aug 2007
"It was pretty good, if you watched it for the fight scenes. Plot didn't make a ton of sense, but you can basically get that from any review anywhere."
|