CutlerPwns
Recent Ratings
Check out CutlerPwns's...
10 5% | Titanic (1997) - Rated 20 Aug 2007
"o-ver-ra-ted"
|
88 70% | Shooter (2007) - Rated 20 Aug 2007 |
83 55% | Van Wilder (2002) - Rated 20 Aug 2007
"Very funny movie."
|
12 15% | Return of the Living Dead 5: Rave to the Grave (2005) - Rated 20 Aug 2007
"One of the shittiest movies I've ever seen. Absolutely awful. So bad it was funny. Only good thing was Jenny Mollen, she is very attractive."
|
78 35% | Knocked Up (2007) - Rated 20 Aug 2007 |
91 85% | Braveheart (1995) - Rated 20 Aug 2007 |
100 95% | Gladiator (2000) - Rated 20 Aug 2007 |
88 70% | 300 (2007) - Rated 20 Aug 2007 |
61 25% | Alexander (2004) - Rated 20 Aug 2007 |
81 45% | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Rated 20 Aug 2007 |