Crogers17

crogers17
Movie Buff - 213 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2013
Location: Dundee, Michigan, USA

more Recent Ratings

Check out Crogers17's...

85 32% Frozen (2013) - Rated 31 May 2015
30 3% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 31 May 2015
"HORRIBLE"
88 45% The Conjuring (2013) - Rated 12 Jan 2014
10 0% The Devil Inside (2012) - Rated 07 Jan 2014
67 8% The Haunting in Connecticut (2009) - Rated 07 Jan 2014
12 1% Nothing Left to Fear (2013) - Rated 05 Jan 2014
27 3% Sorority Row (2009) - Rated 05 Jan 2014
86 37% The Awakening (2011) - Rated 05 Jan 2014
84 28% One Hour Photo (2002) - Rated 05 Jan 2014
69 10% Our Idiot Brother (2011) - Rated 03 Jan 2014