commieslayer

commieslayer
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2021
Location: USA

more Recent Ratings

10 92% Willy's Wonderland (2021) - Rated 14 Mar 2021
"This is quite possibly the greatest movie that I have ever seen"
45% Venom (2018) - Rated 13 Mar 2021
45% Con Air (1997) - Rated 06 Jan 2021
10 92% Steins;Gate 0 (2018) - Rated 06 Jan 2021
45% Das Boot (1981) - Rated 06 Jan 2021
7% Avengers: Endgame (2019) - Rated 06 Jan 2021
77% Iron Man (2008) - Rated 06 Jan 2021
45% The Office (2005) - Rated 06 Jan 2021
2% Arrival (2016) - Rated 06 Jan 2021
45% The Mandalorian (2019) - Rated 06 Jan 2021