cmzsfl

cmzsfl
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

42 6% Aquaman (2018) - Rated 03 Jan 2019
62 32% Bird Box (2018) - Rated 03 Jan 2019
57 22% Bumblebee (2018) - Rated 24 Dec 2018
82 94% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 15 Dec 2018
92 99% Roma (2018) - Rated 14 Dec 2018
52 16% Mowgli: Legend of the Jungle (2018) - Rated 08 Dec 2018
62 32% Outlaw King (2018) - Rated 25 Nov 2018
72 82% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 25 Nov 2018
67 55% Widows (2018) - Rated 23 Nov 2018
78 89% Suspiria (2018) - Rated 16 Nov 2018