cmaz
Recent Ratings
Check out cmaz's...
78 45% | Lieutenant Jangles (2018) - Rated 06 May 2024
"Not for the squeamish, completely over the top, but if those warnings don't deter you, this Alpha male cop story full of dick jokes and cheap gore can hit some pretty good laughs."
|
80 61% | They Cloned Tyrone (2023) - Rated 06 May 2024 |
80 61% | Judas and the Black Messiah (2021) - Rated 06 May 2024 |
80 61% | The Menu (2022) - Rated 06 May 2024 |
80 61% | Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One (2023) - Rated 06 May 2024 |
70 27% | The Big Easy (1987) - Rated 06 May 2024 |
80 61% | Black Panther: Wakanda Forever (2022) - Rated 06 May 2024 |
90 87% | The Man in the Hat (2021) - Rated 06 May 2024 |
70 27% | Clue (1985) - Rated 06 May 2024 |
60 7% | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 06 May 2024 |