cladycool
Recent Ratings
Check out cladycool's...
80 25% | Lagaan: Once Upon a Time in India (2001) - Rated 22 Jul 2023 |
85 54% | Inside Out (2015) - Rated 22 Jul 2023 |
90 89% | The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 22 Jul 2023 |
80 25% | Another Round (2020) - Rated 22 Jul 2023 |
85 54% | Oldboy (2003) - Rated 19 Jul 2023 |
83 39% | The Darjeeling Limited (2007) - Rated 29 Oct 2022 |
85 54% | The French Dispatch (2021) - Rated 29 Oct 2022 |
86 70% | Moonrise Kingdom (2012) - Rated 29 Oct 2022 |
70 4% | Moonlight (2016) - Rated 29 Oct 2022 |
90 89% | After Hours (1985) - Rated 29 Oct 2022 |