ckeser

ckeser
Movie Buff - 201 Film Ratings
Member Since: 18 Jun 2017
Location: Turkey

more Recent Ratings

70 22% WALL·E (2008) - Rated 18 Jun 2017
78 72% The Lives of Others (2006) - Rated 18 Jun 2017
70 22% Bottle Shock (2008) - Rated 18 Jun 2017
65 5% A Clockwork Orange (1971) - Rated 18 Jun 2017
73 36% The Shining (1980) - Rated 18 Jun 2017
70 22% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 18 Jun 2017
75 50% In Bruges (2008) - Rated 18 Jun 2017
78 72% Duvar (1983) - Rated 18 Jun 2017
83 94% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 18 Jun 2017
75 50% Das Boot (1981) - Rated 18 Jun 2017