Civoski452

civoski452
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2019
Location: Ciudad Autonoma de Buenos Aires, Buenos Aires, Argentina
Age: 68

more Recent Ratings

95 61% L'Amant (1992) - Rated 15 Mar 2023
"Impossible not feel his love and fascination during the story, and her love in the final scene. Super !!!"
98 85% Strange Days (1995) - Rated 15 Mar 2023
"Juliette, Juliette, distropic angel woman singing like Janis Joplin. Novedous theme, great triller."
100 97% Troy (2004) - Rated 11 Apr 2019
"Me gusta la mitología.y la Guerra de Troya es uno de mis temas de estudio."
95 61% Groundhog Day (1993) - Rated 06 Jan 2019
"Me gusta como va pasando por los diferentes estados desde la sorpresa hasta sentirse un dios."
90 23% Watchmen (2009) - Rated 06 Jan 2019
93 35% Adaptation. (2002) - Rated 06 Jan 2019
75 5% El asadito (2000) - Rated 06 Jan 2019
94 44% The Road Warrior (1981) - Rated 06 Jan 2019
95 61% Aliens (1986) - Rated 06 Jan 2019
90 23% Alien (1979) - Rated 06 Jan 2019