citizenc
Bio: I'm an electrician who likes magic and cooking.
Recent Ratings
Check out citizenc's...
80 21% | RoboCop (2014) - Rated 21 Nov 2021 |
90 66% | Last Night in Soho (2021) - Rated 21 Nov 2021 |
85 35% | Total Recall (2012) - Rated 21 Nov 2021 |
100 98% | Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) - Rated 21 Nov 2021 |
95 92% | The Fugitive (1993) - Rated 21 Nov 2021 |
95 92% | The Human Centipede (First Sequence) (2010) - Rated 21 Nov 2021 |
100 98% | Fear Street Part Two: 1978 (2021) - Rated 21 Nov 2021 |
95 92% | Drive (2011) - Rated 21 Nov 2021 |
90 66% | The Night House (2021) - Rated 21 Nov 2021 |
80 21% | Grindhouse (2007) - Rated 17 Nov 2020 |