cinemahater

cinemahater
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2015
Location: Santiago, Chile
Bio: I don\'t love cinema.

more Recent Ratings

80 78% Les Vampires (1915) - Rated 28 Dec 2015
62 33% Krampus (2015) - Rated 27 Dec 2015
65 37% Woman in the Moon (1929) - Rated 27 Dec 2015
55 24% Lili Marleen (1981) - Rated 27 Dec 2015
77 69% L'amour fou (2011) - Rated 27 Dec 2015
63 35% A Master Builder (2014) - Rated 27 Dec 2015
67 42% Saint Laurent (2014) - Rated 27 Dec 2015
75 63% Silent Souls (2010) - Rated 27 Dec 2015
85 92% Xi you (2014) - Rated 27 Dec 2015
47 17% Paper Towns (2015) - Rated 27 Dec 2015