chkvsk

chkvsk
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2020
Location: Kyiv , Kyiv , Ukraine

more Recent Ratings

80 39% Lady Bird (2017) - Rated 29 Sep 2024
80 39% The Good Place (2016) - Rated 28 Sep 2024
95 92% Slow Horses (2022) - Rated 21 Sep 2024
93 86% Black Books (2000) - Rated 20 Sep 2024
85 53% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 20 Sep 2024
85 53% Severance (2022) - Rated 11 Sep 2024
85 53% The Zone of Interest (2023) - Rated 11 Sep 2024
90 73% Poor Things (2023) - Rated 04 Sep 2024
80 39% Furiosa: A Mad Max Saga (2024) - Rated 28 Aug 2024
90 73% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 28 Aug 2024