Chassyb

chassyb
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2020

more Recent Ratings

70 5% Euphoria (2019) - Rated 09 Dec 2020
75 15% Get Even (2020) - Rated 09 Dec 2020
90 50% Big Little Lies (2017) - Rated 09 Dec 2020
91 65% Derry Girls (2017) - Rated 09 Dec 2020
88 25% Love, Simon (2018) - Rated 09 Dec 2020
90 50% Skam (2015) - Rated 09 Dec 2020
89 35% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 09 Dec 2020
92 75% Never Have I Ever (2020) - Rated 09 Dec 2020
95 85% Sex Education (2019) - Rated 09 Dec 2020
100 95% Elite (2018) - Rated 09 Dec 2020