Chasef909

chasef909
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2023
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Chasef909's...

79 19% Transformers: Rise of the Beasts (2023) - Rated 13 Aug 2023
93 70% Inception (2010) - Rated 13 Aug 2023
97 88% Interstellar (2014) - Rated 12 Aug 2023
86 36% Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) - Rated 23 Jul 2023
94 75% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 23 Jul 2023
88 44% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 23 Jul 2023
92 65% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 23 Jul 2023
85 33% Top Gun (1986) - Rated 23 Jul 2023
81 26% Fury (2014) - Rated 23 Jul 2023
91 59% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 23 Jul 2023