cgltzl

cgltzl
Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2014
Location: Turkey

more Recent Ratings

55 49% Unutursam Fısılda (2014) - Rated 13 Jan 2015
55 49% The Water Diviner (2014) - Rated 13 Jan 2015
80 91% Prisoners (2013) - Rated 13 Jan 2015
45 34% Incir Receli 2 (2014) - Rated 13 Jan 2015
83 97% Intouchables (2011) - Rated 13 Jan 2015
85 97% Gone Girl (2014) - Rated 13 Jan 2015
85 97% 12 Years a Slave (2013) - Rated 13 Jan 2015
70 75% A Beautiful Mind (2001) - Rated 29 Dec 2014
40 29% Final Destination (2000) - Rated 29 Dec 2014
50 41% Dondurmam gaymak (2006) - Rated 29 Dec 2014