cccfatioca

cccfatioca
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 21 Sep 2017
Location: Turkey

more Recent Ratings

85 65% All Quiet on the Western Front (2022) - Rated 02 Nov 2022
80 47% Ali's Wedding (2017) - Rated 18 Dec 2021
75 30% Red Notice (2021) - Rated 14 Nov 2021
85 65% Hypnotic (2021) - Rated 03 Nov 2021
95 89% Fight Club (1999) - Rated 03 Nov 2021
85 65% The Old Ways (2020) - Rated 31 Aug 2021
80 47% Sweet Girl (2021) - Rated 29 Aug 2021
85 65% Kingdom: Ashin of the North (2021) - Rated 14 Aug 2021
80 47% The Swarm (2020) - Rated 14 Aug 2021
95 89% Django Unchained (2012) - Rated 11 Jun 2021