ccbryant

ccbryant
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2008
Location: Brooklyn, New York, USA

more Recent Ratings

Check out ccbryant's...

70 44% Elephant (2003) - Rated 04 Jun 2008
75 58% Fight Club (1999) - Rated 04 Jun 2008
60 22% Jurassic Park III (2001) - Rated 04 Jun 2008
75 58% Natural Born Killers (1994) - Rated 04 Jun 2008
85 83% Chicago (2002) - Rated 04 Jun 2008
87 88% Requiem for a Dream (2000) - Rated 08 Mar 2008
78 68% Unbreakable (2000) - Rated 09 Feb 2008
78 68% Ghost (1990) - Rated 09 Feb 2008
38 8% Jumanji (1995) - Rated 09 Feb 2008
72 49% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 09 Feb 2008