cassio123

cassio123
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2009
Location: PB, Brazil

more Recent Ratings

Check out cassio123's...

75 34% The Tuxedo (2002) - Rated 30 Jan 2009
70 26% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 30 Jan 2009
15 5% The Flintstones (1994) - Rated 30 Jan 2009
"boring"
65 18% The Addams Family (1991) - Rated 30 Jan 2009
80 44% Hellboy (2004) - Rated 30 Jan 2009
90 57% Sin City (2005) - Rated 30 Jan 2009
100 84% Alpha Dog (2007) - Rated 30 Jan 2009
90 57% Spider-Man (2002) - Rated 30 Jan 2009
100 84% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 30 Jan 2009
100 84% Big Fish (2003) - Rated 30 Jan 2009
"makes me think a lot"