carol1303
Bio: So make sure you love like you\'ve never been hurt and when you dance, dance like theres no one watching you!
Recent Ratings
Check out carol1303's...
80 33% | Roman Holiday (1953) - Rated 16 Nov 2013 |
80 33% | Up (2009) - Rated 16 Nov 2013 |
100 91% | Pride & Prejudice (2005) - Rated 16 Nov 2013 |
65 12% | Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 16 Nov 2013 |
90 58% | Ever After: A Cinderella Story (1998) - Rated 16 Nov 2013
"A lovely story"
|
95 75% | Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Rated 16 Nov 2013 |
9 4% | The Holiday (2006) - Rated 16 Nov 2013
"If you're looking for a funny/romantic movie ..."
|
80 33% | Qualquer Gato Vira-Lata (2011) - Rated 16 Nov 2013 |
95 75% | The Phantom of the Opera (2004) - Rated 16 Nov 2013 |
90 58% | V for Vendetta (2006) - Rated 16 Nov 2013
"I love this movie! But the romance between Natalie Portman and V is contrived and is unnecessary"
|