Carinos

carinos
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2019

more Recent Ratings

50 10% Precious (2009) - Rated 23 Dec 2019
100 68% Adam's Apples (2005) - Rated 23 Dec 2019
100 68% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 23 Dec 2019
100 68% Léon: The Professional (1994) - Rated 23 Dec 2019
100 68% Election (1999) - Rated 23 Dec 2019
100 68% Gone with the Wind (1939) - Rated 23 Dec 2019
100 68% Sleeping Beauty (2011) - Rated 23 Dec 2019
100 68% Buffalo '66 (1998) - Rated 23 Dec 2019
100 68% To Die For (1995) - Rated 23 Dec 2019
100 68% May (2002) - Rated 23 Dec 2019