CaptainBlack

captainblack
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2013
Location: Whiting, Indiana, USA

more Recent Ratings

100 89% Spring Breakers (2013) - Rated 17 Sep 2013
95 42% Sunset Blvd. (1950) - Rated 17 Sep 2013
97 62% The Fighter (2010) - Rated 11 Sep 2013
100 89% American Psycho (2000) - Rated 11 Sep 2013
100 89% American Splendor (2003) - Rated 11 Sep 2013
96 57% The Iron Giant (1999) - Rated 11 Sep 2013
95 42% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 11 Sep 2013
96 57% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 11 Sep 2013
99 75% Drive (2011) - Rated 11 Sep 2013
99 75% Night of the Living Dead (1968) - Rated 11 Sep 2013