Calaca94

calaca94
Film Freak - 626 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2017
Location: Italy

more Recent Ratings

Check out Calaca94's...

57 14% Puppet Master (1989) - Rated 15 Mar 2022
75 64% Dogville (2003) - Rated 15 Mar 2022
62 26% The Suicide Squad (2021) - Rated 15 Mar 2022
59 18% Scream (2022) - Rated 15 Mar 2022
59 18% Dead Man (1995) - Rated 15 Mar 2022
56 13% Hairspray (2007) - Rated 15 Mar 2022
71 57% Bringing Out the Dead (1999) - Rated 15 Mar 2022
68 48% The Green Knight (2021) - Rated 15 Mar 2022
96 98% The Tatami Galaxy (2010) - Rated 12 May 2021
47 7% New York Stories (1989) - Rated 12 May 2021