butterflybb

butterflybb
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2015
Location: USA

more Recent Ratings

50 26% Twixt (2011) - Rated 20 Nov 2015
51 29% Pacific Heights (1990) - Rated 05 Sep 2015
50 26% Independence Day (1996) - Rated 23 Jul 2015
80 58% Make Me Psychic (1978) - Rated 23 Jul 2015
90 78% Perfect Blue (1998) - Rated 23 Jul 2015
58 35% Gravity (2013) - Rated 11 Jul 2015
37 11% Burn Notice: The Fall of Sam Axe (2011) - Rated 11 Jul 2015
"I love Burn Notice so I wanted to enjoy this. But something felt missing."
94 85% Dark City (1998) - Rated 11 Jul 2015
40 15% Jurassic Park III (2001) - Rated 11 Jul 2015
46 21% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 11 Jul 2015