burak1019

burak1019
Movie Buff - 269 Film Ratings
Member Since: 14 May 2018
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out burak1019's...

73 35% Disenchantment (2018) - Rated 20 Oct 2019
71 28% The 100 (2014) - Rated 18 Oct 2019
74 40% After Life (2019) - Rated 18 Oct 2019
84 87% En man som heter Ove (2015) - Rated 14 Mar 2019
77 58% Transcendence (2014) - Rated 28 May 2018
81 78% I Origins (2014) - Rated 28 May 2018
55 10% 18 Year Old Virgin (2009) - Rated 28 May 2018
80 71% Superbad (2007) - Rated 28 May 2018
80 71% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 28 May 2018
73 35% We're the Millers (2013) - Rated 28 May 2018