bundy

bundy
Movie Buff - 466 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2011
Location: Iceland

more Recent Ratings

6% Murder on the Orient Express (2017) - Rated 25 Jun 2018
13% Alien: Resurrection (1997) - Rated 25 Jun 2018
87% La Haine (1995) - Rated 25 Jun 2018
69% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 25 Jun 2018
69% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 21 Jun 2018
13% Ghost in the Shell 2: Innocence (2004) - Rated 21 Jun 2018
46% Perfect Blue (1998) - Rated 21 Jun 2018
87% Insomnia (1997) - Rated 21 Jun 2018
87% Icarus (2017) - Rated 21 Jun 2018
26% Shrek 2 (2004) - Rated 21 Jun 2018