bukyansha

bukyansha
Film Freak - 531 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out bukyansha's...

73 37% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 29 Mar 2016
64 17% To Rome with Love (2012) - Rated 29 Mar 2016
83 68% Life of Pi (2012) - Rated 29 Mar 2016
73 37% Godzilla (2014) - Rated 29 Mar 2016
54 10% Anchorman 2: The Legend Continues (2013) - Rated 29 Mar 2016
81 62% Ocean's Eleven (2001) - Rated 29 Mar 2016
71 28% Whatever Works (2009) - Rated 29 Mar 2016
84 72% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 29 Mar 2016
50 8% Armageddon (1998) - Rated 29 Mar 2016
34 1% Pearl Harbor (2001) - Rated 29 Mar 2016