bugzy41450
Recent Ratings
Check out bugzy41450's...
80 44% | The Haunting (1999) - Rated 14 Aug 2007
"creepy/dumb might be worth seeing"
|
70 15% | Doc Hollywood (1991) - Rated 14 Aug 2007
"eh"
|
85 63% | Hook (1991) - Rated 14 Aug 2007
"used to love it as a kid"
|
95 96% | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 14 Aug 2007
"hliarious and raunchy"
|
80 44% | 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 14 Aug 2007
"only worth seeing if you lokve cars"
|
90 80% | The Whole Ten Yards (2004) - Rated 14 Aug 2007
"great sequal to a great movie"
|
80 44% | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 14 Aug 2007
"ties the whole series together well"
|
90 80% | Shrek 2 (2004) - Rated 14 Aug 2007 |
90 80% | School of Rock (2003) - Rated 14 Aug 2007
"funny and clean at the same time, a rarity"
|
80 44% | The Rundown (2003) - Rated 14 Aug 2007
"funny at some point, and it has walken"
|