BSR

bsr
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 15 Dec 2018
Location: Canada

more Recent Ratings

90 80% Billy's Hollywood Screen Kiss (1998) - Rated 20 Dec 2018
80 31% Crutch (2004) - Rated 20 Dec 2018
88 67% Casablanca (1942) - Rated 20 Dec 2018
85 55% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 20 Dec 2018
88 67% Don't Look Now (1973) - Rated 20 Dec 2018
88 67% Love (2015) - Rated 15 Dec 2018
90 80% I Want Your Love (2012) - Rated 15 Dec 2018
85 55% Sebastiane (1976) - Rated 15 Dec 2018
90 80% Edward II (1991) - Rated 15 Dec 2018
88 67% The Decameron (1971) - Rated 15 Dec 2018