brunohimura

brunohimura
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 08 Jan 2009
Location: Natal, RN, Brazil
Bio: you know where find me

more Recent Ratings

Check out brunohimura's...

68 35% Russian Dolls (2005) - Rated 08 Jan 2009
72 61% Persepolis (2007) - Rated 08 Jan 2009
79 91% Once (2007) - Rated 08 Jan 2009
75 74% My Blueberry Nights (2007) - Rated 08 Jan 2009
68 35% Lonely Hearts (2006) - Rated 08 Jan 2009
70 50% Jeune homme (2006) - Rated 08 Jan 2009
65 24% Irina Palm (2007) - Rated 08 Jan 2009
80 95% I'm Not There (2007) - Rated 08 Jan 2009
50 8% The Happening (2008) - Rated 08 Jan 2009
45 4% Hairspray (2007) - Rated 08 Jan 2009