bomdefa
Bio: Current student, aspiring journalist and filmmaker - basically telling people\'s stories.
Recent Ratings
Check out bomdefa's...
50 5% | THX 1138 (1971) - Rated 13 May 2012 |
70 16% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 13 May 2012 |
90 57% | The Greatest Movie Ever Sold (2011) - Rated 13 May 2012 |
85 38% | Super Size Me (2004) - Rated 13 May 2012 |
90 57% | Food, Inc. (2008) - Rated 13 May 2012 |
90 57% | Milk (2008) - Rated 13 May 2012 |
75 22% | The King's Speech (2010) - Rated 13 May 2012 |
90 57% | Children of Men (2006) - Rated 13 May 2012 |
90 57% | Memento (2001) - Rated 13 May 2012 |
90 57% | Back to the Future (1985) - Rated 13 May 2012 |