bluemonday

bluemonday
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 21 May 2019
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out bluemonday's...

80 47% Der Hauptmann (2017) - Rated 14 Feb 2021
45 2% The Sunchaser (1996) - Rated 23 Jan 2021
65 18% The Skin I Live In (2011) - Rated 22 Jan 2021
70 24% Lights in the Dusk (2006) - Rated 17 Jan 2021
80 47% The Man Without a Past (2002) - Rated 17 Jan 2021
95 92% Tabutta rövasata (1996) - Rated 17 Jan 2021
75 29% Drifting Clouds (1996) - Rated 14 Jan 2021
80 47% The Match Factory Girl (1990) - Rated 12 Jan 2021
90 78% Varjoja paratiisissa (1986) - Rated 11 Jan 2021
95 92% Zombie ja Kummitusjuna (1991) - Rated 10 Jan 2021