bluehawk102

bluehawk102
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2011
Location: USA

more Recent Ratings

70 30% Mission: Impossible (1996) - Rated 27 Nov 2011
80 55% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 27 Nov 2011
80 55% District 9 (2009) - Rated 27 Nov 2011
65 17% Superman II (1980) - Rated 27 Nov 2011
60 10% Ice Age (2002) - Rated 27 Nov 2011
60 10% The Da Vinci Code (2006) - Rated 27 Nov 2011
80 55% Cinderella (1950) - Rated 27 Nov 2011
90 75% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 27 Nov 2011
80 55% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 27 Nov 2011
70 30% X-Men (2000) - Rated 27 Nov 2011