bluebird3

bluebird3
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2024
Location: Singapore

more Recent Ratings

85 62% Lilo & Stitch (2002) - Rated 24 Jun 2024
80 28% A Quiet Place Part II (2021) - Rated 24 Jun 2024
83 49% Mulan (1998) - Rated 24 Jun 2024
75 10% How I Met Your Mother (2005) - Rated 24 Jun 2024
86 75% Erin Brockovich (2000) - Rated 24 Jun 2024
86 75% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 24 Jun 2024
84 51% Wonder Woman (2017) - Rated 24 Jun 2024
85 62% Get Out (2017) - Rated 24 Jun 2024
83 49% Chicago (2002) - Rated 24 Jun 2024
86 75% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 24 Jun 2024