BleachD

bleachd
Movie Buff - 203 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2012
Location: CA, USA
Bio: I love films (doesn\'t matter what age of the film, if it\'s good it\'s good! Also play games quite a bit. Read every so often if something catches my interest. Also a fan of Cartoons and anime.

more Recent Ratings

70 15% Glory (1989) - Rated 01 Aug 2012
80 43% Sideways (2004) - Rated 01 Aug 2012
90 78% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 01 Aug 2012
90 78% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 19 Jul 2012
82 52% Fight Club (1999) - Rated 19 Jul 2012
84 57% Finding Nemo (2003) - Rated 19 Jul 2012
80 43% Source Code (2011) - Rated 19 Jul 2012
90 78% Field of Dreams (1989) - Rated 19 Jul 2012
90 78% L.A. Confidential (1997) - Rated 19 Jul 2012
83 55% The Game (1997) - Rated 19 Jul 2012