BillDozer74
Recent Ratings
Check out BillDozer74's...
80 75% | Modern Family (2009) - Rated 02 Jun 2016 |
90 93% | Seinfeld (1989) - Rated 02 Jun 2016 |
70 45% | American Dad (2005) - Rated 02 Jun 2016 |
95 96% | Bob's Burgers (2011) - Rated 02 Jun 2016 |
97 98% | King of the Hill (1997) - Rated 02 Jun 2016 |
80 75% | Gremlins (1984) - Rated 02 Jun 2016 |
77 68% | Super 8 (2011) - Rated 02 Jun 2016 |
60 21% | The ABCs of Death (2012) - Rated 14 Feb 2016 |
50 13% | Entourage (2004) - Rated 14 Feb 2016 |
91 95% | Breaking Bad (2008) - Rated 14 Feb 2016 |