bigboy2121
Recent Ratings
Check out bigboy2121's...
85 81% | Dallas Buyers Club (2013) - Rated 30 Mar 2014 |
84 73% | Captain Phillips (2013) - Rated 14 Mar 2014 |
86 86% | Nebraska (2013) - Rated 14 Mar 2014 |
85 81% | Her (2013) - Rated 14 Mar 2014 |
83 62% | Warm Bodies (2013) - Rated 10 Jan 2014
"Pretty cool take on a zombie movie. Movie was a little bit too slow for my liking, but pretty good movie overall."
|
82 51% | Drinking Buddies (2013) - Rated 08 Jan 2014 |
90 94% | The Secret Life of Walter Mitty (2013) - Rated 05 Jan 2014 |
83 62% | Clue (1985) - Rated 04 Jan 2014 |
83 62% | Escape from Alcatraz (1979) - Rated 04 Jan 2014
"Classic break out of jail movie"
|
82 51% | Room 237 (2012) - Rated 04 Jan 2014
"Pretty cool takes on the movie "The Shining". Really goes along well with my love for conspiracy"
|