Bigbang26
Recent Ratings
Check out Bigbang26's...
70 6% | Irrational Man (2015) - Rated 16 Jul 2018
"Same themes and events every W. Allen movie. This time even J. Phoenix and Emma Stone could not make it more prominent than the other Allen movies."
|
70 6% | Love, Simon (2018) - Rated 16 Jul 2018
"story of a sweet, touching appearance of a gay"
|
88 81% | We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 16 Jul 2018
"effective usage of colors especialy red. Ezra Miller and Tilda Swinton were a deadly duo"
|
70 6% | The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 16 Jul 2018 |
80 38% | Perfect Sense (2011) - Rated 16 Jul 2018 |
75 19% | Side Effects (2013) - Rated 16 Jul 2018 |
80 38% | Her (2013) - Rated 16 Jul 2018 |
85 65% | Carol (2015) - Rated 16 Jul 2018 |
80 38% | The Social Network (2010) - Rated 16 Jul 2018 |
90 90% | Boyhood (2014) - Rated 16 Jul 2018 |