benjynater

benjynater
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2022
Location: Christchurch, New Zealand

more Recent Ratings

98 98% Hacksaw Ridge (2016) - Rated 23 Jul 2024
97 94% Ford v Ferrari (2019) - Rated 23 Jul 2024
97 94% Baby Driver (2017) - Rated 23 Jul 2024
92 74% Inside Out 2 (2024) - Rated 23 Jul 2024
95 88% Captain Phillips (2013) - Rated 23 Jul 2024
89 58% Doctor Strange (2016) - Rated 23 Jul 2024
96 91% Bullet Train (2022) - Rated 23 Jul 2024
96 91% Mamma Mia! (2008) - Rated 23 Jul 2024
97 94% The Bear (2022) - Rated 23 Jul 2024
97 94% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 23 Jul 2024