becca095

becca095
Movie Buff - 181 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2013
Bio: I love many things, movies are one of those things.

more Recent Ratings

72 80% Robin Hood: Men in Tights (1993) - Rated 06 Oct 2013
36 15% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 06 Oct 2013
74 82% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 06 Oct 2013
45 26% Pineapple Express (2008) - Rated 06 Oct 2013
20 6% Bridesmaids (2011) - Rated 06 Oct 2013
10 1% Elf (2003) - Rated 06 Oct 2013
57 46% Brother Bear (2003) - Rated 06 Oct 2013
64 63% My Girl (1991) - Rated 06 Oct 2013
64 63% Back to the Future (1985) - Rated 06 Oct 2013
20 6% 21 Jump Street (2012) - Rated 06 Oct 2013