beakernx01
Bio: Indie movie producer for Autumn Haze Pictures www.autumnhazepictures.com
Recent Ratings
Check out beakernx01's...
80 54% | Speed (1994) - Rated 11 Sep 2007 |
85 71% | Back to the Future Part III (1990) - Rated 11 Sep 2007 |
75 40% | Goldfinger (1964) - Rated 11 Sep 2007 |
75 40% | Spanglish (2004) - Rated 11 Sep 2007 |
60 12% | Team America: World Police (2004) - Rated 11 Sep 2007
"Very funny and irreverent but completely forgettable and irrelevant."
|
80 54% | X-Men (2000) - Rated 11 Sep 2007 |
50 5% | Me, Myself & Irene (2000) - Rated 11 Sep 2007 |
65 20% | Constantine (2005) - Rated 11 Sep 2007 |
100 98% | An Inconvenient Truth (2006) - Rated 11 Sep 2007 |
55 8% | Fantastic Four (2005) - Rated 11 Sep 2007 |