basquiat
Recent Ratings
Check out basquiat's...
87 98% | The Banshees of Inisherin (2022) - Rated 07 Jan 2024 |
76 55% | King Richard (2021) - Rated 21 Apr 2022 |
60 26% | Annette (2021) - Rated 21 Apr 2022 |
70 43% | Küçük Şeyler (2019) - Rated 30 Nov 2021 |
78 67% | Mimaroğlu (2020) - Rated 30 Nov 2021 |
78 67% | Hamilton (2020) - Rated 30 Nov 2021 |
78 67% | Shiva Baby (2021) - Rated 30 Nov 2021 |
80 82% | Judas and the Black Messiah (2021) - Rated 11 May 2021 |
85 96% | Soul (2020) - Rated 10 May 2021 |
62 28% | Nomadland (2020) - Rated 10 May 2021 |