BartFreely
Recent Ratings
Check out BartFreely's...
78 57% | Doctor Strange (2016) - Rated 13 Dec 2019 |
85 73% | Ready Player One (2018) - Rated 13 Dec 2019 |
80 63% | Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 13 Dec 2019 |
60 21% | Thor: Ragnarok (2017) - Rated 13 Dec 2019 |
65 29% | Avengers: Endgame (2019) - Rated 13 Dec 2019 |
100 99% | Logan Lucky (2017) - Rated 12 Apr 2018 |
90 91% | Bad Day for the Cut (2017) - Rated 22 Jan 2018 |
46 8% | Life (2017) - Rated 09 Jul 2017 |
85 73% | Deadpool (2016) - Rated 08 Oct 2016 |
64 26% | Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 16 Nov 2015 |